alevim.eniyiforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

alevim.eniyiforum

Son Nokta

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

HOTMAiLDEN İSTEDİĞİNİZ GİBİ ADRES ALIN!!! (Doğrulama Mesajı Geliyor

YazarMesaj
kafa_atan_fare
Modaratör
Modaratör
kafa_atan_fare

HOTMAiLDEN İSTEDİĞİNİZ GİBİ ADRES ALIN!!! (Doğrulama Mesajı Geliyor Empty
MesajKonu: HOTMAiLDEN İSTEDİĞİNİZ GİBİ ADRES ALIN!!! (Doğrulama Mesajı Geliyor   HOTMAiLDEN İSTEDİĞİNİZ GİBİ ADRES ALIN!!! (Doğrulama Mesajı Geliyor Icon_minitimePtsi Nis. 21, 2008 2:31 pm

Bildiğiniz üzere hotmailden isteğimize göre aldığımız adreslere doğrulama iletisi gelmiyor.Ama yapmak zor değil

Şimdi adımları inceleyin:

1.Adım

https://accountservices.passport.net/reg.srf?xpwiz=true adresine girip “Evet* e-posta adresim kullanılsın” a basıyoruz. İstediğimiz gibi bir adres alıyoruz. xxxxxx@hotmail.com gibi.

2.Adım

1.Adımı tamamladıktan sonra https://accountservices.passport.net adresine giriyoruz. Oraya* aldığımız mail adresi ve şifresini giriyoruz. Karşımıza çıkan yazılardan “Diğer E-Posta Adresi Ekle” ye basıyoruz. Orda çıkan yere @hotmail.com uzantılı adresimizi yazıyoruz. Diğer E-Posta adresini eklemiş oluyoruz.

3.Adım

Windows Live Messenger’ da isteğimize göre aldığımız adresle giriş yapıyoruz. Oturum açtıktan sonra “E-Posta Adresinizi Doğrulayın” şeklinde bir yazı çıkar. O yazıya tıklıyoruz.
Açılan Sayfada “İleti Gönder” e tıklıyoruz.

4.Adım

Gönderilen ileti diğer e-posta adresi bölümüne yazdığımız @hotmail.com uzantılı adresin* “Önemsiz Posta” bölümüne geldi. Buradan gelen doğrulama adresine tıklayı “Doğrula” seçeneğine tıkladıktan sonra adresimiz doğrulanmış oluyor.

HOTMAiLDEN İSTEDİĞİNİZ GİBİ ADRES ALIN!!! (Doğrulama Mesajı Geliyor
1 sayfadaki 1 sayfası