alevim.eniyiforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

alevim.eniyiforum

Son Nokta

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

FIKRALARR

YazarMesaj
cicikizselen
Prenses
Prenses
cicikizselen

FIKRALARR Empty
MesajKonu: FIKRALARR   FIKRALARR Icon_minitimeC.tesi Nis. 19, 2008 8:26 pm

ÜtÜ
Sarışın yanmış iki kulağıyla doktora gider
Doktor;
- ''Kulaklarına ne oldu''.
sarışın;
- ''Ütü yapıyordum ve telefon çaldı. Ben de telefon diye ütüyü koydum kulağıma''.
Doktor;
- ''Peki öteki kulağına ne oldu?''.
sarışın;
- ''Lanet olası tekrar aradı''...

KöR BİR PİLOYUN HİKAYESİİ

Yolcular ucagin yaninda otobusten inmisler.. Bavullarini gosteriyorlar. Bir bakmislar ucak sirketinin minibusu yanlarinda durmus Icinden kaptan pilotla, yardimci pilot inmisler..Yolcular fena halde sasirmislar.. Nasil sasirmassnlar.. Kaptan pilotun elinde bir beyaz baston. Kolunda uc noktali bant,yardimci pilotun elinde bir kopek tasmasi.. Tasmanin ucunda bir kopek.. Saga sola carparak oyle ilerliyorlar ucaga..
Gunlerden bir nisan degil ama, "saka herhalde" demis yolcular, dolusmuslar ucaga.. Ucak pistte hizla ilerlemeye baslamis.Yolcularin gozleri camda.Ucak hizlanmis..Yolcular endiselenmeye baslamislar..
Ucak daha hizlanmis. Pistin sonu hizla yaklasmaya baslamis..Ucak iyice hizlanmis.. Bazi yolcular paniklemis dua etmeye baslamislar.Ucak son hiza ulasmis. Bu arada pistin sonuna da ulasmis. 10 metre sonra betonun bitip cimlerin basladigini goren yolcular dehset icinde cigligi basmislar.
Tam o anda da kaptan pilot levyeyi sonuna kadar cekmis.. Ucak tam pist biterken tekerleklerini yerden kesmis, havalanmis. Kaptan pilot arkasina yaslanmis. Derin bir nefes almis ve yardimci pilota donmus:
"Biliyor musun?" demis, "Bir gun ciglik atmayacaklar ve hepimiz öleceğiz lol!

FIKRALARR
1 sayfadaki 1 sayfası